کفسابی - سنگ سابی

کفسابی تهران
کفسابی و سنگ سابی http://www.kafsabitehran.ir/


نماشویی ساختمان

کفسابی تهران علاوه بر خدمات کفسابی خدمات نماشوئی را نیز در تهران ، کرج و شهرستان ها ارائه می نماید .

نماشویی انواع نماهای  ساختمان تا بیست طبقه بدون نیاز به داربست مستقیم با استاد کار.

 پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و تعمیرات نما و نورپردازی و رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب در سراسر تهران و ایران با قیمت مناسب و کیفیت کار عالی .

بازدید و مشاوره رایگان است 

 

چرا نماها ساختمان ها را باید بشوییم ؟

فضای شهری و نمایی که از ساختمان ها دیده می شود باید زیبا باشد ، افراد با سلیقه و صرف هزینه سعی می کنند نمای ساختمان خود را شاخصی برای زیبایی محله و شهر خود بکنند ، و اعتقاد دارند که نمای ساختمان نشان دهد شخصیت آنهاست به همین خاطر نمایی که کثیف ، سیاه یا به سیمان آغشته شده باشد را باید تمیز و مرتب نگه داشت 

تمیز کردن و نما شویی  با روش های خاصی شست تا نمای ساختمان ما از حالت کثیفی خارج شود و مانع پوسیده شدن نما شود.نماشویی را با سلیس و دیکسلر و مواد مخصوص نما شست شو می کنیم.

 

چرا نماها و سنگ های آنها را باید  پیچ و رول پلاک کنیم ؟

مراقب باشید امکان افتادن سنگ ها نما وجود دارد ، مخصوصا ساختمانهایی که قدیمی هستند یا مصالح بکار رفته برای محکم کردن سنگ ها مناسب نبوده . و البته خیلی بهتر است که خیال خودمان را راحت کنیم و سنگ های نما را  پیچ و رول پلاک کنیم.

نما را هنگام کار باید اسکوپ کرد به طوری که در صورت اسکوپ نکردن سنگ های نما خواهد ریخت.در صورت اسکوپ کردن نیز باید پیچ و رول پلاک شود تا آسیبی برای دیگران نداشته باشد.

کفسابی تهران کلیه خدمات نماشویی و  پیچ و رول پلاک را با افراد کارآزموده انجام می دهد .