کفسابی - سنگ سابی

کفسابی تهران
کفسابی و سنگ سابی http://www.kafsabitehran.ir/


کفسابی 

کفسابی انواع سنگ   و انواع پله ها وانواع گرانیت ها و سرامیک ها وکاشی  و موزاییک و تکسرام و انواع بتن همچنین نماشویی کلی نماها و شیشه و کامپوزیت توسط کفسابی تهران 

 

کفسابی با دستگاه کفساب که به صاف و صیقلی  کردن همراه آب باعث برداشت لایه ها جهت تمیز و یک دست کردن کف مناطق مختلف مانند کف آپارتمان - کف سالن ها - کف پارکنیگ و ... استفاده می شود .

کفسابی انواع سنگ ها و انواع پله ها و انواع گرانیت ها و سرامیک ها وکاشی  و موزاییک و تکسرام و انواع بتن همچنین نماشویی کلی نماها و شیشه و کامپوزیت و ...

کفسابی تهران با تجهیزات مدرن روز و کارگران ماهر و البته پایبندی به رضایت مشتریان خود ارائه دهند بهترین خدمات به هموطنان عزیز در تهران و شهرستان ها می باشد . لطفا جهت بازدید رایگان برای برآورد هزینه و اطمینان از خدمات ما  با تماس بگیرید 

 

 

کفسابی و مزایای آن 

در مرحله ی اول کفسابی برای از بین بردن ناخنک سنگ یا پستی و بلندی سنگ بکار می رود. برای صاف شدن سطوح سنگ و یکدست شدن آن کفسابی می شود.
کفسابی برای از بین بردن ( سیمان ، گچ ، رنگ ، جرم ، کدریسنگ، و یا مات بودن و ...نیز بکار می رود.
کفسابی ایتالیایی برای درخشش و شفافیت فوق العاده سنگ بکار می رود.

قیمت کفسابی - هزینه کفسابی

هزینه های کفسابی به وسعت مکان - نوع خدمات - کیفیت کار بستگی دارد و کفسابی تهران ارائه کننده بهترین خدمات کفاسبی با حداقل هزینه در تهران - کرج و شهرستان های دیگر می باشد .

 

کفسابی به همراه  کف شویی 


کف شویی بدین صورت است که ابتدا ۳ عدد لقمه سیناکس و یا فرچه سیم به زیر دستگاه نصب میشود و کثیفی و چرکهایی را که در سنگ کردن فرش و کف را زشت نشان میدهد کاملا تمیز شده  و بصورت صیقلی و یک دست  و براق در می آید .

 

 

کیفیت کار معرف ماست.

کفسابی انواع سنگها و کفسابی انواع پله ها و انواع گرانیتها و سرامیک ها و کاشیها و مزایکها و تکسرا مها  و انواع بتن هاوغیره......؟

نماشویی کلی نماها و شیشه و کانبوزیت واجروغیره.......؟

رنگ امیزی نما پولیش کاری نما و رزین کاری نما بندکشی نما وجلال زدن نما پیچ رول پلاک کردن کلی نماها و غیره........؟

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نما بدون داربست

قیمت شستشوی نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک نما

شستن نما

شستن نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان در کرج